Diana și Andreea de la Casa iubirii și-au aruncat vorbe grele. Totul a explodat când Andreea a contestat sinceritatea Valentinei în relația cu Emanuel, gest care a scos-o din minți pe Diana. Intervenția ei a transformat o simplă părere într-un schimb dur de replici și jigniri de ambele părți. Iată ce s-a întâmplat într-o ediție trecută a emisiunii de la Kanal D!
CITEȘTE TOATĂ REVISTA VIVA DE MAI, GRATIS, AICI
VEZI ȘI ACEST VIDEO VIVA!:
Cuprins
- 1 Diana și Andreea de la Casa iubirii și-au aruncat vorbe grele
- 2 Ce s-a întâmplat între cele două concurente
O discuție aprinsă a izbucnit recent în emisiunea Casa iubirii de la Kanal D, transformându-se rapid într-un scandal de proporții între două concurente. Scandalul a izbucnit după ce Andreea a criticat comportamentul Valentinei, generând reacția dură a Dianei, care a intervenit imediat pentru a o proteja pe colega ei. Cele două au sfârșit prin a-și arunca jigniri serioase și vorbe grele.
Cuprins
Diana și Andreea de la Casa iubirii și-au aruncat vorbe grele
Atmosfera din emisiunea Casa iubirii de la Kanal D a devenit extrem de tensionată după ce două concurente au intrat într-o dispută aprinsă. Discuțiile aprige au început în momentul în care Andreea a comentat comportamentul Valentinei. Ea a afirmat că fata își ascunde sentimentele reale față de Emanuel.
Această părere a fost imediat contrazisă de Diana. Concurenta a explicat că nu este normal ca cineva să forțeze o fată aflată abia la începutul unei relații. Valentina a întrebat-o direct pe Andreea de ce crede că nu îl simpatizează pe băiat, iar răspunsul a fost că ea doar evită să se exprime clar și că probabil va renunța pe parcurs.
Mai mult decât atât, Andreea a adăugat că este doar opinia ei personală, deși Valentina a simțit că este acuzată de un joc dublu.
Diana a intervenit din nou, luându-i apărarea colegei sale.
Valentina: De ce crezi că eu nu-l plac pe Emanuel?
Andreea: În acest moment eu consider că te ferești să te pronunți și că vei bate în retragere. E părerea mea. Ea vine aici și zice că eu joc la două capete.
Diana: Nu mi se pare corect să vină cineva și să blameze o persoană care este la început. Nu vrea să se pronunțe fata. Care este problema?
Ce s-a întâmplat între cele două concurente
Ceea ce trebuia să fie o simplă clarificare s-a transformat rapid într-o ceartă în toată regula. Fetele nu s-au mai ferit și au început să își aducă acuzații dure.
Andreea i-a transmis rivalei sale că din acel moment nu îi va mai plânge de milă, numind-o lipsită de maniere și nerespectuoasă, motiv pentru care preferă să încheie dialogul. Replica Dianei a venit imediat, întrebând-o, pe un ton ironic, dacă se consideră cumva cea mai inteligentă persoană de acolo.
Andreea: De astăzi nu o să-mi mai pară rău de tine. Ai un limbaj de mahala. Ești o femeie obraznică, care nu merită. Din respect pentru mine o să mă retrag din conversația asta.
Diana: Cine te crezi? Deșteapta deștepților?
Rămâne de văzut cum va evolua disputa dintre cele două concurente ale emisiunii Casa iubirii de la Kanal D.
Sursa foto: Kanal D/ Facebook