Însărcinată a cincea oară, Laura Cosoi a mers la spital, în vacanța din Thailanda: "La control să vedem dacă totul este în regulă cu bebe"

.
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Aflată în vacanță în Thailanda, Laura Cosoi a mers la spital pentru un control de rutină, după ce a vrut să se asigure că sarcina evoluează normal. Actrița le-a transmis fanilor că bebelușul este bine și că nu a fost vorba despre o problemă gravă. Iată ce a publicat ea pe rețelele de socializare!

CITEȘTE TOATĂ REVISTA VIVA DE NOIEMBRIE, GRATIS, AICI


Laura Cosoi și-a îngrijorat fanii după ce a postat o imagine dintr-un spital din Thailanda. Însărcinată a cincea oară, vedeta a explicat că a mers la control pentru a verifica dacă sarcina decurge normal și a dat asigurări că bebelușul este bine.

Citește și: Laura Cosoi s-a vindecat de stări de anxietate după ce a devenit mama a patru copii: „Înainte aveam atacuri de panică. Când a început viața mea să se umple, nu mai am nicio depresie'


Laura Cosoi a mers la spital, în vacanță în Thailanda

Laura Cosoi a ajuns pe patul de spital în timpul vacanței pe care o petrece în Thailanda, lucru care i-a îngrijorat pe fani. Vedeta, însărcinată pentru a cincea oară, a explicat însă că nu a fost vorba despre o problemă gravă.

Actrița a mers la spital pentru un control de rutină, deoarece a vrut să se asigure că sarcina evoluează normal. Ea a transmis pe rețelele de socializare că totul este în regulă cu bebelușul din burtica ei.

„Am fost la control ca să vedem dacă totul este în regulă cu bebe. Crește frumos, Doamne ajută!’, a scris actrița la postarea pe care a făcut-o pe pagina sa personală de Instagram, la secțiunea InstaStory.

Citește și: Laura Cosoi, primele declarații după ce a anunțat că este însărcinată a cincea oară: „Ne-am dorit, nu a fost o întâmplare'/ Ce spune despre sexul copilului

Ce declarații a făcut vedeta după ce a anunțat că este însărcinată a cincea oară


Imediat după ce a anunțat că este însărcinată a cincea oară, Laura Cosoi a făcut câteva declarații emoționante. Actrița a mărturisit că și-a dorit foarte mult încă un copil.

„Ne-am dorit, nu a fost o întâmplare, mi se pare că Dumnezeu ne iubește foarte mult și simțim asta. A fost o surpriză minunată pentru fete, care chiar au fost emoționate când au aflat și evident că noi adulții mai vorbeam între noi ca scenarii cu familia. Pentru fete, a fost cea mai mare surpriză și m-am bucurat că am reușit să le fac așa o amintire frumoasă.


Nu știu ce va fi, pentru că am plecat înainte să aflăm, dar nici nu contează. Oamenii cred că ne dorim băiat, dar mă amuză asta (…) Din punct de vedere statistic, sunt șanse foarte mici să fie băiat și mai mari să fie fată, iar noi ne dorim ceea ce își dorește Dumnezeu pentru noi’, a declarat ea la „Știrile Antena Stars’.

Citește și: Ce mesaj emoționant i-a transmis Cornelia Patrichi fiului ei, Alexandru, care a împlinit 50 de ani: ‘Acolo, Sus, printre stele, sunt sigură că tatăl lui, Cornel, este tare mândru de el / EXCLUSIV


Cum a anunțat actrița că este din nou gravidă

Laura Cosoi a anunțat că este din nou gravidă prin intermediul rețelelor de socializare. Ea a spus că peste câteva luni va aduce pe lume al cincilea copil, iar vestea cea mare a fost dată chiar de ziua ei de naștere, printr-un videoclip realizat pe o plajă din Thailanda.


„Îmi sărbătoresc ziua de naștere celebrând viața, viața în cea mai pură, frumoasă, complexă și plină de însemnătate formă a ei. Mulțumim, Doamne, pentru darul primit’, a scris Laura Cosoi în dreptul unui filmuleț postat pe rețelele de socializare, în care apare dându-le celor dragi vestea cea mai mare.

Sursa foto: Instagram/ Facebook