Cine este și cum arată iubitul Patriciei Vizitiu de la Survivor. Sunt împreună de 12 ani, dar au trecut printr-o despărțire secretă: "Te iubesc, omul meu!"

.
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Cine este și cum arată iubitul Patriciei Vizitiu de la Survivor. Fosta concurentă trăiește o frumoasă poveste de dragoste departe de ochii curioșilor. Deși pe traseele din Republica Dominicană a demonstrat o forță incredibilă, în viața de zi cu zi, Patricia Vizitiu este o femeie împlinită și extrem de iubitoare.

CITEȘTE TOATĂ REVISTA VIVA DE MAI, GRATIS, AICI


Printre marii finaliști s-a numărat și Patricia Vizitiu, care a reușit performanța de a ocupa locul 3 în marea finală câștigată de Gabi Tamaș, fiind, totodată, ultima fată rămasă în competiție.

Cine este și cum arată iubitul Patriciei Vizitiu de la Survivor


Dacă pe ecrane am văzut-o luptând în fiecare zi pentru puncte, acasă, Patricia Vizitiu este așteptată de bărbatul vieții ei. Partenerul fostei Faimoase se numește Adrian Ion și, la rândul lui, este tot sportiv de performanță, lucru care explică legătura profundă și înțelegerea reciprocă dintre ei.

Cei doi formează un cuplu extrem de sudat, fiind împreună de 12 ani, cu o mică pauză. Deși preferă să își trăiască iubirea departe de lumina reflectoarelor și postează extrem de rar imagini împreună pe rețelele de socializare, revenirea acasă a Patriciei a fost marcată de un moment special.

Fosta concurentă de la Survivor a publicat pe Instagram o fotografie rară alături de Adrian, însoțită de o scurtă, dar extrem de intensă declarație de dragoste: „Te iubesc, omul meu!’.

Citește și: Patricia Vizitiu îl pune la punct pe Lucian Popa după ce a văzut gesturile obscene făcute pe ascuns la Survivor: „Urât! Nu am meritat acest lucru’

Cei doi au o relație de mulți ani, însă în 2022, Patricia Vizitiu și Adrian Ion ar fi ajuns la separare, însă pentru scurt timp, după o relație de opt ani. Sportiva și iubitul ei s-au împăcat după acel moment.


Citește și: Anca Dinicu, amintire prețioasă cu regretata Mădălina Manole. Ce s-a întâmplat în urmă cu 30 de ani, când a mers la concertul ei: „A făcut un gest bizar

Patricia Vizitiu, performanță incredibilă la Survivor

Patricia Vizitiu s-a întors în țară cu fruntea sus. A fost ultima fată care a rezistat în emisiune, demonstrând o rezistență psihică și fizică demnă de o adevărată campioană, chiar dacă au existat momente, de-a lungul competiției, în care a simțit că va ceda.


La finalul experienței, sportiva s-a arătat extrem de mândră de colegii ei, transmițând mesaje pline de fair-play și admirație pentru câștigătorul Gabi Tamaș, dar și pentru Lucian Popa, pe care l-a numit un om extrem de muncitor.


Citește și: Anca Dinicu a suferit de depresie postnatală: „Hormonii joacă un rol uriaș, iar abia acum, după ce am trecut prin asta, realizez cât de mult ne influențează’. Care sunt cele mai mari temeri ale ei, ca mamă / EXCLUSIV

Acum, după luni întregi de izolare, trasee extenuante și dor de casă, Patricia Vizitiu se poate bucura în sfârșit de liniște, de confort și, cel mai important, de brațele iubitului ei, care a susținut-o necondiționat în toată această călătorie.