Cum au întâmpinat celebritățile intrarea în Noul An

Publicat pe

Începerea noului an a fost marcată nu doar cu focuri de artificii și șampanie, ci și cu fotografii. La fel ca toată lumea, celebritățile nu au făcut excepție și au publicat pe rețelele de socializare imagini de la miezul nopții.

Fie că au luat parte la petreceri extravagante, au petrecut alături de familie sau 2017 le-a prins pe plajele exotice, vedetele de peste Ocean, dar și cele autohtone nu au ezitat să publice cele mai reușite fotografii pe rețelele de socializare. Pe Miley Cyrus și Liam Hemsworth intrarea în Noul An i-a prins sărutându-se, cei doi având una dintre cele mai frumoase poze de pe Instagram, cu peste 2 milioane de aprecieri. Iar Victoria Beckham, Reese Witherspoon, Eva Longoria, Sofia Vergara și Ada Condeescu și-au pus dorințele de la miezul nopții pe plajă.

 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Kisses on New Years Day x VB

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Happy New Year everybody!! Here's to an amazing #2017

A video posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

https://www.instagram.com/p/BOtsH12FlHY/?taken-by=kourtneykardash

And were out! #2017 here we come!!! ✨ #HappyNewYear

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

https://www.instagram.com/p/BOvvyUEAfKK/?taken-by=bellahadid

2016 is almost over

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

 

https://www.instagram.com/p/BOtNZHih_G-/?taken-by=jessicaalba

NYE TIME SQUARE TONIGHT ON ABC!

A video posted by J O E J O N A S (@joejonas) on

https://www.instagram.com/p/BOuFnxIg-6D/

Happy New Years!!! Gx

A photo posted by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

HAPPY NEW YEAR FROM MY CREW TO YOURS! #2017

A photo posted by Bruno Mars (@brunomars) on

https://www.instagram.com/p/BOuEwl6geGK/

 

https://www.instagram.com/p/BOsrCYqARH5/?taken-by=alinaeremiaoficial

https://www.instagram.com/p/BOsn2QThT6Z/?taken-by=alicepeneaca

https://www.instagram.com/p/BOs7HZIgii3/?taken-by=albertinaionescu

https://www.instagram.com/p/BOsu4PTAd-_/?taken-by=andraofficial

https://www.instagram.com/p/BOsgvJPBHXr/?taken-by=soreonline

2017 is now!!! ✨✨✨ #new #year #2017 yuhuuuu #coconut #time

A photo posted by Ada Condeescu (@adacondeescu) on

 

Biografiile Vedetelor
Fii la curent cu tot ce se întâmplă cu vedetele tale favorite

Află totul despre vedetele din România, dar și despre celebritățile internaționale: biografii, carieră, filmografie, discografie si viață personală.

Revista VIVA!
Revista VIVA!
Newsletter